PŘÍBĚH FREIBAGS ANEB JAK MEDIK KE KVALITNÍ KOŽENÉ TAŠCE PŘIŠEL

Ještě jste neslyšeli o Freibags? Kožené tašky, brašny a batohy prvotřídní kvality se Martinovi Freiovi, zakladateli a majiteli Freibags, staly podnikatelskou vášní, i když se sám věnuje medicíně. Důvod byl prostý: na českém trhu zkrátka nesehnal kvalitní koženou tašku, která by byla za rozumné peníze. A tak začal pátrat.

FREIBAGS: JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Martin Frei sháněl tašku na notebook, ale na trhu zkrátka nebyla k dostání v kvalitě, kterou si představoval. Napadlo ho dát vědět kamarádovi z Indie, který mu předal kontakt na výrobce kožených produktů. Ale jak to tak bývá, aby byl dovoz možný, byl prodej podmíněný větším počtem kusů. Martin se toho ale nebál a objednávku přesto učinil. Když tašky došly, sám byl mile překvapen jejich perfektní kvalitou a vzhledem, a zbylé kusy se navíc rychlostí blesku rozprodaly mezi známými. Podnikání s taškami tak na sebe logicky nenechalo dlouho čekat.

NEJEN KVALITA, ALE I DALŠÍ FAKTORY JEDINEČNOSTI KOŽENÝCH VÝROBKŮ

Kromě svého jedinečného vzhledu a kvality mají Freibags další výhody. Patříte-li k těm, kteří se zajímají o ekologii a není jim jedno zvířecí úděl, pak vás určitě potěší, že kůže na výrobu tašek se zpracovává pouze z dobytka, který zahynul přirozenou smrtí – stářím, nebo důsledkem nějaké nehody. Zvířata nejsou ve velkém chovaná jen za účelem produkce kůže. Krávy jsou navíc v Indii posvátné a jsou i pod ochranou zákona, můžete si proto být jistí, že je o ně za života dobře postaráno.

 

NEUSTÁLE SE ROZŠIŘUJÍCÍ SORTIMENT

Start podnikání není pro nikoho snadný, a chvíli to trvá, než se rozjede. Avšak chvála na produkty, které noví zákazníci na Freibags.cz pořídili, Martina motivovala, aby dál prodej kožených produktů rozvíjel. S výrobcem z Indie se domluvili na dalších možnostech a designech, a dnes již na e-shopu můžete nalézt nejen kožené tašky, ale i kvalitní kožené batohy, kabelky nebo brašny. A dlouho na sebe nenechají čekat ani peněženky, které se již brzy objeví v prodeji.

 

Zdroj: https://www.trendymagazin.cz/pribeh-freibags/

10% SLEVA NA VAŠI OBJEDNÁVKU!

PŘIHLÁSTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU A ZÍSKEJTE 10% SLEVU NA VÁŠ NÁKUP. KÓD NA SLEVU VÁM ZAŠLEME NA MAIL.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.