O mně

Kdo jsem?

Jmenuji se Martin a jsem studentem lékařské fakulty v Brně. Mimo studia se aktivně věnuji designu, grafice a také prodávám ručně vyráběné kožené produkty prémiové kvality. Za tu krátkou dobu co podnikám, jsem měl čest spolupracovat na mnoha neziskových projektech. Jmenoval bych například web pro konferenci českých nadějí (Czechopes.cz).

Jak to vzniklo?

Hledal jsem kvalitní koženou tašku na notebook, ale bohužel jsem na českém trhu nenašel produkt v odpovídající kvalitě nebo cenové kategorii. Prostě žádná nabídka nebyla podle mých představ. Rozhodl jsme se tedy kontaktovat mého kamaráda z Indie, se kterým jsem se seznámil před lety při hraní počítačových her. Ten mi následně zprostředkoval kontakt na tamního výrobce, který podmínil výrobu a dodání minimálním nákupem více kusů. 

  “…a tak to všechno začalo”

Kvalita výrobků byla dokonalá.

Po rozbalení produktů jsem byl příjemně překvapen vysokou kvalitou zpracování, a hlavně jejich vzhledem. Byly dokonalé a nepřipadalo to tak jen mně. Jednu tašku jsem si nechal a zbytek se rychle prodal po známých, protože poměr ceny a kvality byl neskutečný. Neváhal jsem ani chvíli a investoval jsem své peníze z grafické práce do dalších kožených výrobků, abych tyto krásné umělecké kousky mohl dále nabízet za rozumné ceny na českém trhu. Teď už je jen na Vás, zda se o jejich kvalitě a nestárnoucím designu přesvědčíte.

Nejnovější článek o Freibags z Masarykovy Univerzity:

https://podnikavost.muni.cz/success-stories/freibags-soutez-start-your-business-je-prinosem-i-pro-jiz-fungujici-firmu

 

Článek v Trendymagazinu: https://www.trendymagazin.cz/pribeh-freibags/

S přátelským pozdravem

Martin Frei