Publikováno Napsat komentář

PŘÍBĚH FREIBAGS ANEB JAK MEDIK KE KVALITNÍ KOŽENÉ TAŠCE PŘIŠEL

Ještě jste neslyšeli o Freibags? Kožené tašky, brašny a batohy prvotřídní kvality se Martinovi Freiovi, zakladateli a majiteli Freibags, staly podnikatelskou vášní, i když se sám věnuje medicíně. Důvod byl prostý: na českém trhu zkrátka nesehnal kvalitní koženou tašku, která by byla za rozumné peníze. A tak začal pátrat.

FREIBAGS: JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Martin Frei sháněl tašku na notebook, ale na trhu zkrátka nebyla k dostání v kvalitě, kterou si představoval. Napadlo ho dát vědět kamarádovi z Indie, který mu předal kontakt na výrobce kožených produktů. Ale jak to tak bývá, aby byl dovoz možný, byl prodej podmíněný větším počtem kusů. Martin se toho ale nebál a objednávku přesto učinil. Když tašky došly, sám byl mile překvapen jejich perfektní kvalitou a vzhledem, a zbylé kusy se navíc rychlostí blesku rozprodaly mezi známými. Podnikání s taškami tak na sebe logicky nenechalo dlouho čekat.

NEJEN KVALITA, ALE I DALŠÍ FAKTORY JEDINEČNOSTI KOŽENÝCH VÝROBKŮ

Kromě svého jedinečného vzhledu a kvality mají Freibags další výhody. Patříte-li k těm, kteří se zajímají o ekologii a není jim jedno zvířecí úděl, pak vás určitě potěší, že kůže na výrobu tašek se zpracovává pouze z dobytka, který zahynul přirozenou smrtí – stářím, nebo důsledkem nějaké nehody. Zvířata nejsou ve velkém chovaná jen za účelem produkce kůže. Krávy jsou navíc v Indii posvátné a jsou i pod ochranou zákona, můžete si proto být jistí, že je o ně za života dobře postaráno.

Zdroj:

Příběh Freibags aneb jak medik ke kvalitní kožené tašce přišel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *